Medová masážMedová masáž
Medová masáž je speciální masážní technikou, nejprve se pár minut provádí přírodní kávový peeling, který odstraní z pokožky zad odumřelé kožní buňky, vyhladí pokožku a otevře nám póry, do kterých snáze pronikají účinné látky z medu. Na záda je následně nanášen rozehřátý med, který je následně pomalými pohyby vmasírován do kůže klienta. Dalším krokem jsou speciální kompresní hmaty, které "vytahují" toxiny z těla. Znečištěný med se odstraní nahřátými vlhkými ručníky, takže nemusíte mít obavy, že půjdete domů "ulepeni" od medu. Tato procedura se dle potřeby opakuje až třikrát. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle a trvale oslabovaly imunitu.

Tato masáž s nenahraditelnými vlastnostmi medu také působí pozitivně na pokožku. Odstraňuje odumřelé buňky kůže, čistí póry a minerály s vitamíny obsažené v medu se naopak vstřebávají do pokožky.

Pravý včelí med má antiseptické účinky, podporuje tvorbu energie, ulehčuje trávení a napomáhá vstřebávání vápníku.

Okamžitým efektem této masáže je příjemná relaxace a mírná únava. Pozitivní účinky detoxikace organismu lze hodnotit až po delší době.

K celkové medové masáži postačí trojí nanesení medu. Při akutních zdravotních problémech se medová masáž doporučuje 1-2x týdně. Jako prevence je vhodná aplikace této masáže 1-2x měsíčně.
Kontraindikace:

* alergie na med
* otevřen
é rány
* ekzémy nebo jiné nemoci kůže
* onkologická onemocnění
* žaludeční vředy nebo krvácení žaludku
* trombóza
* neléčený vysoký oční tlak
* těhotenství
Indikace:

* zlepšení funkce trávení, posílení imunity
* vymizení některých oběhových potíží
* oslabení negativních projevů - akné, celulitidy
* úprava kvality spánku
* detoxikace
* revmatické onemocnění kloubů a svalů
* artróza
* žaludeční a střevní poruchy
* bolesti hlavy, migrény
* chronická únava
* deprese