Masáž horkými mušlemiMasáž horkými mušlemi
Jedinečná Masáž horkými mořskými mušlemi Tokoriki pochází z exotického tichomoří. Jedná se o novinku mezi masážemi. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl.

Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, uvolňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje. Rytmická masáž zase navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncentrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.

Při terapii se používají mušle LavaShells a další mořské mušle, panenský kokosový olej, vše dovezené z oblasti jihovýchodní Asie a Tichého oceánu. LavaShells jsou zahřáté na 38-55°C. Procedura začíná kokosovým peelingem z cukrové třtiny, dále samostatnou relaxační masáží zad a končetin teplým panenským kokosovým olejem, který má výživné účinky ve spojení s nahřátými masážními mušlemi a nakonec vmasírování hydratačního tělového másla.

Tato uvolňující relaxační Masáž horkými mušlemi Tokorikije velmi vhodná jako dárek především pro ženy všech věkových kategorií.

Tato uvolňující relaxační Masáž horkými mušlemi Tokoriki je velmi vhodná jako dárek především pro ženy všech věkových kategorií.