Celkové ošetření můžete vybírat ze dvou druhů kosmetických značek, se kterými vaši pokožku bude kosmetička hýčkat. Ošetření je vždy doslova ušité na míru. Pracujeme s českou kozí kosmetikou Capri (La Chévre), dále luxusní francouzskou dermokosmetikou GERnétic i pro ty nejnáročnější a nově i s produkty dermální kosmetiky Derma Stella, která se využívá i pro přístrojová ošetření přístrojem Hydrafacial, se kterým pleť také ošetřujeme. Pečujeme o pleť všech všech typů, věkových kategorií, mužů i žen.

Cílem kosmetiky je aby pleť vypadala především zdravě a dlouhodobě mladistvě, pokud je zdravá, je i krásná. Zároveň je celková kosmetika neuvěřitelným relaxem, díky neustálým dotekům, obličejové masáží nebo masáží rukou/chodidel během působení masky, totiž i samotný stav psychiky je odrazem stavu pleti. Každá pleť vyžaduje něco jiného, typ se většinou nemění, je geneticky daný, ale mohu se na ní průběžně vyskytovat různé nevzhledné odchylky, které s daným typem často souvisí nebo je o pokožku nesprávně pečováno jak z vnějšku, tak vnitřně např. nesprávnou životosprávou, stresem a vlivem přibývajících let, kdy obranné, regenerační mechanismy uvnitř kůže pracují pomaleji než dříve a pokožka ochabuje. Díky správnému postupu, zvolené technologii a v profi produktů s účinnými látkami lze úspěšně udržovat a korigovat pokožku v kondici, zlepšit její celkovou strukturu, napomoci správnému fungovaní buněčných procesů a bojovat i s různými kožními problémy jako jsou akné, vrásky, jizvy, pigmentace, začervenání a jiné. Po každém ošetření odcházíte s čistou/klidnou, perfektně hydratovanou, jemnou pletí.

Celkový postup ošetření nejprve kosmetička vyhodnotí, a až poté zvolí/doporučí nejvhodnější technologii a produkty, je bráno na zřetel i přání klientky/a. Každé ošetření může být jiné. V průběhu je zahrnuta práce jak s moderním přístrojem Hydrafacial, který svými funkcemi mnohonásobně podpoří celkový efekt kosmetiky, tak nanášení specifických produktů, aktivních sér, krémů a masek pro obohacení pokožky výživnými látkami, zkvalitnění a omlazení jakékoliv pleti s jejími nedostatky. Na začátku probíhá důkladná příprava a intenzivní čistění pleti, ucpaných pórů mazovými zátkami a odumřelé buňky za pomocí výkonné ultrazvukové špachtle nebo moderní hydrodermabrazí (aquapeel) i mechanicky ručně, pleť je poté dokonale připravena na následné pokračování kosmetiky, přijmutí účinných látek a navazující péči, popřípadě další práci s přístroji jako je zklidnění pleti a akné ozonizací nebo tzv. studeným kladivem, liftingová obličejová masáž, na přání úprava obočí, barvení řas, depilace, dále např. stimulace, omlazení oblíbenou radiofrekvencí, nebo ultrazvukem, galvanizací, kyslíkovou či fotonovou biolight terapií Provádíme i tzv. mikrojehličkování dermaperem (microneedle therapy) jako samostatnou proceduru či lokálně. Završenou třešničkou každého ošetření je vždy pleťová maska našlápnutá živinami a konkrétním účinkem a závěrečný hydratační ochranný krém.

Celkové ošetření trvá 60 – 90 min. dle náročnosti ošetření a ceny mohou být orientační, ošetřuje se celý obličej tzn. dekolt, krk, obličej)

Ošetření francouzskou kosmetikou GERnétic + přístoj Hydrafacial

  • Ošetření pro zdravou a mladistvou pleť 1150Kč (obsahuje základní a specifické produkty + hluboké čištění hydrodermabrazí a ultrazvukem, liftingová masáž a estetické úpravy v obličeji až 90min)
  • Nadstandardtní ošetření pro zralou a stárnoucí pleť 1350Kč (obsahuje základní, spec. + nadstandardní produkty + čištění hydrodermabrazí, ultrazvukem, RF, bio light therapy, liftingová masáž a estetické úpravy 90min a déle)

Ošetření českou kosmetikou z kozího mléka La chévre/Le Chaton + přístroj Hydrafacial

  • Pro zdravou a mladistvou pleť až 90min. 850- 950Kč (zahrnuje povrchové čištění + tonizace, peeling, napářka, hloubkové čištění přístroji i ručně, masáž obličeje a dekoltu, estetické úpravy v obličeji, příp. další práce s přístroji dle potřeby, sérum + maska, závěrečný krém)

Pozn.: Barvení řas není v ceně ošetřeních a je počítáno zvlášť za150Kč.

Přístrojová ošetření samostatně

Nechce se vám na celkovou kosmetiku a chtěli byste ošetřit jen obličej s některým z přístrojů nebo absolvovat menší proceduru v rámci více kúr za sebou a zlepšit tak váš problém? Není problém.

Přístroje lze zařadit k celkové kosmetice pro zvýšení efektu nebo i samostatně v rámci malé kosmetiky.

Zakoupení více ošetření /permanentky platí pouze pro jednu a tu samou osobu.
Procedura Ceník
Hluboké čištění hydrodermabrazí + ultrazvuk. špachtle cca 60min (povrchové čištění, napářka + práce s přístroji sérum, maska). Při zakoupení čtyř ošetření v kúrách po týdnu sleva 400Kč 700Kč
Zklidnění a léčba aknózní pleti ozonizací + studeným kladivem a biolight terapií cca 60min (povrchové čištění, sérum, sonogel + práce s přístroji, maska + světelná terapie. Doporučujeme více kúr za sebou, při zakoupení deseti ošetřeních v intervalu 1-2krát týdně sleva 1000Kč 700Kč
Lifting a zpevnění pleti/stimulace radiofrekvencí + biolight terapie cca 45min (povrchové čištění, peeling, liftingové sérum + lifting RF, maska + světelná terapie. Doporučujeme v kúrách pro maximální efekt, při zakoupení šesti ošetření v intervalu 1-2krát týdně sleva 600Kč. 700Kč
Lifting a zpevnění pleti/stimulace ultrazvukem + biolight terapií cca 45min vhodné i pro aknózní pleť (povrchové čištění, liftingové sérum, sonogel + lifting ultrazvukem, maska + světelná terapie. Doporučujeme v kúrach, při zakoupení šesti ošetření v intervalu 1-2krát týdne sleva 600Kč. 700Kč
Mezoterapie/mikrojehličkování dermaperem
Miniinvazivní ošetření za pomocí narušení a vpravení koncentrovaných sér mikrojehličkami do hlubších vrstev pleti. Ošetření cca 60min. má výrazný omlazující a regenerační charakter. Povrchové čištění, peeling, napářka, hluboké čištění, anestetický krém, spec. sérum + práce s dermaperem, závěrečná maska, ochranný krém. Cena je orientační dle zvoleného séra. Ošetření je mírně bolestivé. Doporučujeme ve čtyřech kúrách v nízkých intervalech, při zakoupení čtyř ošetření cena 3900Kč.
950 – 1150Kč

Doplňkové služby kosmetiky

Na úpravu obočí a řas samostatně objednáváme klienty pouze mezi posledními nebo prvními, upřednostňujeme celkové kosmetické ošetření.

Procedura Pozn. Ceník
Úprava obočí od 100 – 200Kč
Barvení obočí od 100 – 200Kč
Barvení řas 200Kč