Druhy masáží

Masáž Hot stones

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), nebo se s kameny prohřívá a masíruje. Ideální je kombinace všeho za účelem maximálně pomoci.

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská technika, pracující s tlaky i třením ve vhodném rytmu.

Rituál pěti elementů

V průběhu masáže dochází k velkému léčivému a očistnému efektu, uvolnění blokád a uvolnění meridánů. Při masáži protéká tělem energie a dochází k vyplavování škodlivých látek z těla a k nastolení harmonie a rovnováhy.

Peelingovo-olejová masáž

Peelingová olejová masáž je šetrný a příjemný způsob péče o tělo. Při peelingové masáži jsou z pokožky odstraňovány staré, suché a tvrdé neživé buňky a čištěny póry pomocí speciálního kosmetického přípravku s brusnými částečkami.

Čokoládová masáž

Využívá se přilnavosti čokolády nanášeného na kůži k intenzivní práci s podkožím.

Medová masáž

Využívá se přilnavosti medu nanášeného na kůži k intenzivní práci s podkožím.

Partnerská masáž

Během partnerské masáže zažijete příjemné pocity uvolnění, odreagování od stresu i každodenních starostí a současně vnímáte blízkost svého protějšku.

Indická antistresová masáž hlavy a šíje

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění.

Zobrazit ceník Poradenství a produkty
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich