Celkové ošetření s francouzskou kosmetikou Gernétic a jejími léčivými a omlazujícími produkty, kterými vaši pokožku bude kosmetička hýčkat. Ošetření je vždy doslova ušité na míru v závislosti stavu pokožky a věku. Dále pracujeme s produkty dermální kosmetiky Derma Stella, která se využívá i pro přístrojová ošetření přístrojem Hydrafacial, se kterým pleť také ošetřujeme.

Cílem kosmetiky je aby pleť vypadala především zdravě a dlouhodobě mladistvě, pokud je zdravá, je i krásná. Zároveň je celková kosmetika úžasným relaxem, díky neustálým dotekům, obličejové masáží nebo masáží rukou během působení masky, totiž i samotný stav psychiky je odrazem stavu pleti. Každá pleť vyžaduje něco jiného, typ se většinou nemění, je geneticky daný, ale mohu se na ní průběžně vyskytovat různé nevzhledné odchylky, které s daným typem často souvisí nebo je o pokožku nesprávně pečováno jak z vnějšku, tak vnitřně např. nesprávnou životosprávou, stresem a vlivem přibývajících let, kdy obranné, regenerační mechanismy uvnitř kůže pracují pomaleji než dříve a pokožka ochabuje. Díky správnému postupu, zvolené technologii a profi produktů s účinnými látkami lze úspěšně udržovat a korigovat pokožku v kondici, zlepšit její celkovou strukturu, napomoci správnému fungovaní buněčných procesů a bojovat i s různými kožními problémy jako jsou akné, vrásky, jizvy, pigmentace, začervenání a jiné. Po každém ošetření odcházíte s čistou/klidnou, perfektně hydratovanou a jemnou pletí.

Celkový postup

Každé ošetření může být jiné. V průběhu je zahrnuta práce jak s moderním přístrojem Hydrafacial, který svými funkcemi mnohonásobně podpoří celkový efekt kosmetiky, tak nanášení specifických produktů, aktivních sér, krémů a masek pro obohacení pokožky výživnými látkami, zkvalitnění a omlazení jakékoliv pleti s jejími nedostatky. Na začátku probíhá důkladná příprava a intenzivní čistění pleti ucpaných pórů mazovými zátkami a odumřelé buňky za pomocí výkonné ultrazvukové špachtle nebo moderní hydrodermabrazí (aquapeel) i mechanicky ručně, pleť je poté dokonale připravena na následné pokračování kosmetiky, přijmutí účinných látek a navazující péči, popřípadě další práci s přístroji jako je zklidnění pleti a akné ozonizací nebo tzv. studeným kladivem, liftingová obličejová masáž, na přání úprava obočí, barvení řas, depilace, dále např. stimulace, omlazení oblíbenou radiofrekvencí, nebo ultrazvukem, kyslíkovou či fotonovou biolight terapií Provádíme i tzv. mikrojehličkování dermaperem (microneedle therapy) jako samostatnou proceduru či lokálně. Završenou třešničkou každého ošetření je vždy pleťová maska našlápnutá živinami a konkrétním účinkem a závěrečný hydratační a ochranný krém.

Celkové ošetření trvá 60 – 90 min. dle náročnosti ošetření a ceny mohou být orientační, ošetřuje se celý obličej tzn. dekolt, krk, obličej)

Ošetření francouzskou kosmetikou GERnétic + přístoj Hydrafacial

  • Ošetření pro zdravou a mladistvou pleť 1.290Kč (obsahuje základní a specifické produkty + hluboké čištění hydrodermabrazí a ultrazvukem, liftingová masáž a estetické úpravy v obličeji až 90min)
  • Nadstandardní ošetření pro zralou a stárnoucí pleť 1.490Kč (obsahuje základní, spec. + nadstandardní produkty + čištění hydrodermabrazí, ultrazvukem, RF, bio light therapy, liftingová masáž a estetické úpravy 90min a déle)

Pozn.: Barvení řas není v ceně kosmetiky a je počítáno zvlášť za150Kč.

Přístrojová ošetření samostatně

Nechce se vám na celkovou kosmetiku a chtěli byste ošetřit jen obličej s některým z přístrojů nebo absolvovat menší proceduru v rámci více kúr za sebou a zlepšit tak váš problém? Nabízíme i částečné 60ti minutové ošetření.

Procedura Ceník
Hluboké čištění hydrodermabrazí + ultrazvuk. špachtle cca 60min (povrchové čištění, napářka + práce s přístroji sérum, maska). Při zakoupení čtyř ošetření v kúrách po týdnu sleva 400Kč 850Kč
Zklidnění a léčba aknózní pleti ozonizací + tzv. studeným kladivem a biolight terapií cca 60min (povrchové čištění, sérum, sonogel + práce s přístroji, maska + světelná terapie. 850Kč
Lifting a zpevnění pleti/stimulace radiofrekvencí + biolight terapie cca 45min (povrchové čištění, peeling, liftingové sérum + lifting RF, maska + světelná terapie. 850Kč
Lifting a zpevnění pleti/stimulace ultrazvukem + biolight terapií cca 45min vhodné i pro aknózní pleť (povrchové čištění, liftingové sérum, sonogel + lifting ultrazvukem, maska + světelná terapie. 850Kč
Mezoterapie/mikrojehličkování dermaperem
Miniinvazivní ošetření za pomocí narušení a vpravení koncentrovaných sér mikrojehličkami do hlubších vrstev pleti. Ošetření cca 60min. má výrazný omlazující a regenerační charakter. Povrchové čištění, peeling, napářka, hluboké čištění, popř. anestetický krém, spec. sérum + práce s dermaperem, obličejová masáž, závěrečná maska a ochranný krém. Cena může být orientační dle zvoleného koncentrovaného séra a oblasti obličeje. Doporučujeme absolvovat ve více kúrách v nižším intervalu.
1.250 – 1.490Kč

Doplňkové služby kosmetiky

Na úpravu obočí a řas samostatně objednáváme klienty pouze mezi posledními nebo prvními, upřednostňujeme klienty s celkovým kosmetickým ošetřením.

Pozor! Kapacita již omezena.
Procedura Pozn. Ceník
Úprava obočí od 200Kč dle náročnosti
Barvení obočí 200Kč
Barvení řas 250Kč