Ráda Vám pomohu vybrat ideální produkty na každodenní použití aby jste mohli podpořit salonní péči s péčí doma, která je ještě více důležitá a dosáhlo se tak maxima požadovaných výsledků a prevence předčasného stárnutí .

GERnétic

V salonu můžete zakoupit nebo Vám ráda objednám obličejové/tělové produkty zn. GERnétic a La chévre včetně vzorečků na vyzkoušení zdarma. Poštovné hradí vždy kosmetička.

Synouvelle

Stop umělým řasám, poničení a nekomfortu, existuje skvělá alternativa. Nabízíme špičková růstová séra na řasy + pleťová séra s kyselinou hyaluronovou zn. Synouvelle

Darujte poukázku na služby

Poukázku lze vypsat na částku i konkrétní službu.

Nevztahuje se na proceduru mikrojehličkování a prodej produktů, nesměňujeme za Kč. každý je platný maximálně tři měsíce od zakoupení, tzn. objednání provést telefonicky min. dva týdny předem. Pokud na proceduru nedorazíte bez předchozího zrušení ideálně 24hod. předem, bereme ho jako uplatněný nebo odečteme částku dle ceníku procedury za zbytečnou časovou prodlevu a případnou finanční ztrátu. Při objednávání prosím sdělte číslo poukázky na zadní straně.