Každá masáž má nespočet pozitivních účinků na lidské zdraví, lze jimi nastartovat ozdravné vnitřní procesy z nahromadělého vypětí, stresů, bolestí, nemocí, fyzického i psychického vyčerpání, nezdravého životního stylu, málo pohybu. Zharmonizovat se dají energetické dráhy, mysl, uvolnit zatuhlé svalstvo, spasmy, zvýšit pohyblivost a zmírnit bolesti v konkrétních oblastech. Je více než vhodné si je pravidelně dopřávat aby bylo tělo stále v kondici s rovnováze a mohli jsme tak zvládat každodenní zátěže.

Masírujeme oleji a vonnými esencemi české bio kosmetiky zn. Saloos a Tropicai. Nabízíme různé druhy masáží s výběrem vám rádi pomůžeme.

Regenerační masáž

  • Pro uvolnění namoženého a ochablého svalstva
  • Snížení bolesti a zvýšení pohyblivosti, prevence migrén
  • prokrvení, detoxikace,…….
ProceduraDélka min.Ceník
Záda a šíje, nohy60950Kč
Masáž celého těla901350Kč

Nevíte, jak byste potěšili své blízké? Obdarujte je dárkovou poukázkou.

Relaxační masáž

ProceduraDélka min.Ceník
Masáž Hot stones60900Kč
Masáž Hot stones901250Kč
Masáž Lomi Lomi60900Kč
Masáž Lomi Lomi901250Kč
Rituál pěti elementů60900Kč
Medová masáž45900Kč
Čokoládová masáž60900Kč
Čokoládová masáž901250Kč
Peelingovo-olejová masáž60900Kč
Indická antistresová masáž hlavy a šíje45800Kč

Druhy masáží

Masáž Hot stones

Masáž lávovými kameny je specifický typ masáže, kdy se používají nahřáté lávové kameny, které se pokládají na vybraná místa na těle (čakry, energetické dráhy, problematická „zatuhlá“ místa), ale i se s kameny prohřívá a masíruje, prolíná s klasickou masáží na celkové uvolnění svalstva

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská technika s klasickou masáží a masáží hlavy, pracující s tlaky i třením lokty, předloktí ve vhodném rytmu havajské hudby s teplým kokosovým olejem i lávovými kameny.

Rituál pěti elementů

V průběhu masáže dochází k velkému léčivému a očistnému efektu, uvolnění blokád a uvolnění meridiánů. Při masáži protéká tělem energie a dochází k vyplavování škodlivých látek z těla a k nastolení harmonie a rovnováhy.

Peelingovo-olejová masáž

Peelingová olejová masáž je šetrný a příjemný způsob péče o tělo. Při peelingové masáži jsou z pokožky odstraňovány odumřelé buňky a čištěny póry pomocí voňavého peelingu s brusnými částečkami, setřením teplými žínkami a poté následuje jemná relaxační masáž teplým olejem a např. levandulovou esencí pro vaši maximální harmonozaci

Čokoládový královský rituál

Masáž, co pohladí tělo i duši. Tato exluzivní ozdravná a voňavá procedura přináší povzbuzení těla i mysli, detoxikaci a zrychlení metabolismu. Začíná se uvítacím rituálem se spirituální vodou Palo santo, uvolněním těla a hlavy, cukrovým peelingem, dále následuje masáž a zábal speciální masážní čokoládou s 96% kakaa nabitá antioxidanty a flavonoidy, očistnými a zklidňujícimi účinky. K umocnění celého ozdravného účinku dostanete i šálek stimulačního teplého tzv. ceremoniálního kakaa z posvátných kakaových bobů, což byl rituální nápoj během rituálních obřadů našich indiánských předků.

Medový detox rituál

Medová masáž představuje především čisticí detoxikační účely, na posílení imunitního systému, při problémech s dýchacími cestami, alergiemi, ekzémy, častými záněty uvnitř těla i na pokožce (akné), dále na posílení organizmu, proti vyčerpání a snížení stresu, migrén, problémy s trávením. Med sám o sobě obsahuje mnoho prospěšných látek, hlavně antivirových a antibakteriálních a jeho blahodárných účinků využívali již ve starověkém egyptě. Začíná se prokrvujícím kávovým peelingem na ostranění starých buněk a uvolnění porů, dále samostatná medová detoxpresurní tlaková masáž a medový zábal, dále jemná závěrečná masáž hlavy, krku a páteře s levandulovu či meduňkovou esencí. Procedura doplněna o kvalitní teplý bylinný detox čaj např. konopný nebo detox nápoj ze superfoods chlorela-spirulina-ječmen.

Indická antistresová masáž hlavy a šíje

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Masíruje se v sedě celá hlava, obličej, uši, ramena, ruce a šíje. Během masáže je použita vonná aromaterapeutická mlha a masíruje se bylinnými oleji.